logo

 

בועז מעודה

בועז מעודה הוא זמר צעיר ומוכשר , כוכב עולה של ממש , שללא שום עבר או ניסיון על במה, הצליח לכבוש את גמר כוכב נולד, בו התגלה לראשונה , עם רוב מוחץ של 60 אחוזים מקולות המצביעים.

שירים של בועז מעודה

בשנה החולפת הוציא בועז מעודה את אלבומו הראשון והיחידי עד כה , אשר נקרא על שמו "בועז מעודה" כאשר בין השירים אשר הוקלטו לאלבום היו שירים שיצאו גם כסינגלים ביניהם "כאילו כאן" ששוחרר במרץ 2008 בעזרתם של דנה אינטרנשיונל ושי כרם, אותו הפיק תומר בירן והגיע למקום הראשון במצעד של גלגל"צ. סינגל נוסף של בועז מעודה , שוחרר באוגוסט 2008 , אותו כתבה קרן פלס, וגם הוא הגיע למקום הראשון של מצעד רשת ג, ונקרא "אורח בעולם" . "Time To Party" היה הסינגל השלישי אותו שחרר מעודה בינואר 2009, אותו הלחין בועז מעודה בעצמו. במרץ 2009 שחרר מעודה את הסינגל הרביעי שלו "לחזור הביתה" ואחריו יצאו עוד שני סינגלים "מה יפו פעמייך" ו- "שתישאר".

הופעות של בועז מעודה

ההופעה הגדולה הראשונה של בועז מעודה הייתה בגמר כוכב נולד, בו מעודה התמודד מול שני חבריו שהגיעו יחד עימו לשלב הסופי. ההופעה נערכה בכינרת , בחוף גולן עם קהל רב של מעריצים, ובהופעה זו ביצע בועז מעודה שני שירים, "סניוריטה" ו"מנגן ושר".

ההופעה השנייה הגדולה של בועז מעודה הייתה בתחרות האירוויזיון הבינלאומית, בה נבחר בועז מעודה לייצג את מדינת ישראל והגיע למקום התשיעי עם כמות מכובדת של קולות. בשנת 2008, באותה השנה בה השתתף באירוויזיון, השתתף בועז מעודה גם בפסטיבל שירי ילדים, בו הגיע למקום השני עם השיר "ילד קאובוי".

את מסע ההופעות הראשון שלו החל בועז מעודה בחודש אוגוסט 2009, עם צאת אלבומו הראשון "בועז מעודה" , כאשר מסע ההופעות כלל הופעות בכל רחבי המדינה. באותה השנה השתתף מעודה גם בתוכנית הטלוויזיה היומית "דני הוליווד".

בנוסף להופעותיו בארץ, בועז מעודה מופיע רבות גם בחו"ל, כאשר בין הופעותיו מופיע מעודה במדינות אירופה כמו רומניה, הולנד, סרביה, וכך גם הופעות בקנדה.

רקע כללי על בועז מעודה

 

בועז מעודה נולד באליקים בתאריך ה- 23 לאפריל בשנת 1987, והוא בן מזל שור, כמו עוד אמנים רבים. בועז מעודה בן 23 בסך הכול וכבר הספיק להוכיח את עצמו ככישרון עולה, וכל זאת, מבלי שום רקע בתחום המוזיקלי ואפילו לא על הבמה.

הפריצה הגדולה של בועז מעודה אל תודעת הציבור הייתה בתחרות כוכב נולד בעונה החמישית בה התמודד והגיע לגמר יחד עם מרינה מקסימיליאן בלומין ועם שלומי בראל. במהלך העונה עשה בועז מעודה ביצועים לשירים רבים ביניהם מעודה שר את קול של גלגל של שוטי הנבואה בביצוע מדהים.

בגמר כוכב נולד זכה בועז מעודה בתחרות במקום הראשון עם השיר "סניוריטה" של דיוויד ברוזה ושיר נוסף אותו ביצע- "מנגן ושר" של אבנר גדסי. הזכייה של בועז מעודה בכוכב נולד הייתה זכייה מרשימה ביותר  עם רוב מוחץ עם שישים אחוזים מקולות המצביעים שכללו למעלה מתשע מאות אלף קולות סך הכל.

לאחר השתתפותו בכוכב נולד אשר התרחשה במהלך השירות הצבאי שלו החל מעודה לעבוד באופן נמרץ. בשנת 2008 אף נבחר לייצג את מדינת ישראל באירוויזיון ואף הצליח להגיע לעשירייה הפותחת עם שירה של דנה אינטרנשיונל "כאילו כאן". בגמר האירוויזיון הגיעה מעודה אל המקום התשיעי וגרף מאה עשרים וארבע נקודות מכובדות.

בשנה החולפת, לאחר ששחרר כמות מכובדת של סינגלים שרובם כבשו את מצעדי הפזמונים והאפילו למקומות הראשונים, הוציא בועז מעודה את אלבומו הראשון.

בועז מעודה עובד עם אמנים רבים, ביניהם ניתן לראות שיתוף פעולה פורה עם דנה אינטרנשיונל, איתי פרל, יוני בלוך, אוהד חיטמן, גלעד שגב, זמרות בינלאומיות כמו סירוש הארמנית וילנה הסרבית ועוד. הוא מנסה להתנתק מהתדמית המסחרית שמלווה את בוגרי כוכב נולד שלא פעם מואשמים בהאשמות על מסחור ותעשיית כסף. כיום בועז מעודה החל אף לכתוב ולהלחין את שיריו לבד.

יום בחיי בועז מעודה

בועז מעודה, שמתעקש להתנתק מתעשיית כוכב נולד, ומנסה למצב את עצמו כאמן, משתדל לכתוב את החומר שלו לעצמו, אך מודה שדווקא כשאחרים כותבים עבורו, היצירות יוצאות טובות יותר בעיניו. בין הסינגלים, סיבובי ההופעות בארץ ובחו"ל, מתקשה מעודה לשמור זמן לעצמו, אך מקפיד, מדי בוקר לצאת לריצת הבוקר שלו, שזה למעשה הזמן היחיד שיש לבועז לעצמו. את חייו מבלה בועז מעודה במחיצתה של חברתו שמשתדלת להקל עליו ולהעניק לו את כל הספייס לו הוא זקוק.

בועז מעודה הוא בחור צעיר ועסוק במיוחד, את מעט הזמן הפנוי שנותר לו הוא אוהב לבלות בצימרים או על גדות הכנרת בחברת משפחתו אליה הוא קשור במיוחד.