logo

 

דודו אהרון

דודו אהרון הוא זמר צעיר ומוכשר אשר זוהה כהצלחה גדולה כבר בדרכיו הראשונים . הוא זמר, מלחין ויוצר ישראלי אשר משתייך לקטגוריית הזמר המזרחי, אך ללא ספק, מביא עימו שינוי מרענן ובהחלט נראה כי מדובר בהבטחה גדולה..

שירים של דודו אהרון

לזכותו של דודו אהרון נרשמו עד כה שני אלבומים , כאשר האלבום האחרון של הזמר יצא בשנת 2009 והוא נקרה "הכול זה מלמעלה", האלבום זכה לתשואות רבות, סיקור עיתונאי רב, והרבה מאוד ביקורות טובות. האלבום "הכל זה מלמעלה" הגיע למעמד של אלבום פלטינה, עם מכירה של למעלה מ- שלושים אלף עותקים . את האלבום הראשון שלו הוציא דודו אהרון בשנת 2007 , בעודו עדיין חייל, ולאלבום קרא "אהבה ראשונה". האלבום הופק בעזרתם של גורמים שונים, והיה זה האלבום אשר העמיד את דודו אהרון על הבמה.

הופעות של דודו אהרון

את ההופעות הראשונות שלו החל לבצע דודו אהרון במועדונים שונים ברחבי הארץ, כאשר עיקר הופעותיו היו במועדון "הדום 6". ההופעה הגדולה שלו, זו שהיוותה אבן דרך בכל הקריירה שלו הייתה בהיכל התרבות, ונערכה בשנת 2009. כיום הוא נושא את עיניו להופעה בקיסריה, שכפי הנראה כעת, לא תאחר להגיע. דודו אהרון מופיע כיום בכל רחבי הארץ, החל ממועדוני הופעות קטנים ועד לבמות גדולות יותר. 

רקע כללי על דודו אהרון

דודו אהרון הוא זמר ישראלי אשר משתייך לקטגוריית הזמר המזרחי החדש, והוא מעל לכל ספק מצליח להוכיח כשרון יוצא דופן הן ביכולות המוזיקליות שלו , שכן קולו הוא ייחודי, והוא מצליח להגיע לסלסולי קול נכבדים למדיי. יתרה מכך , דודו אהרון מפגין כושר כתיבה מרשים ביותר, שכן הוא כותב ומלחין לגדולי האמנים בארץ וכל השירים אותם הוא מלחין מצליחים לזכות בתהילה ולהפוך ללהיטים. ללא ספק, הכישרון הרב שלו ניחן ביכולת הפריצה יוצאת הדופן שלו, שכן, תוך זמן קצר, הצליח דודו אהרון, ללא ספק, להגיע לתהילה וליצור לעצמו תדמית של זמר מוכשר ומוערך ביותר.

דודו אהרון נולד ב 23/12/1984 והוא בן מזל גדי , מקום היוולדו הוא בקריית עקרון. את תחילת דרכו המוזיקלית החל דודו אהרון בגיל צעיר למדי , ועוד בימי ילדותו הרבה להופיע  בבתי כנסת ועל במות קטנות ומקומיות, שם ניתן היה לראות כבר כי מדובר על ילד צעיר עם קול עמוק ומיוחד. בהמשך דרכו, השתתף דודו אהרון בתכונית טלוויזיה, ושם זכה לחשיפה רחבה יותר, לזכותו נרשמה אף זכייה במקום הראשון בתוכנית "המלך הבא" אשר הופקה עבור זכיינית הטלוויזיה yes.

גם את שירותו הצבאי העביר דודו אהרון במסגרת מוזיקלית והוא שירת בלהקה צבאית , אשר עזרה לו להתקדם ולפרוח. במהלך השירות הצבאי שלו , הקריירה החלה להזניק למעלה , ודודו אהרון החל לתפוס תאוצה. את הדרך המקצועית שלו החל משירה במועדונים , ובעזרתם של בעלי מועדון "הדום 6" , בו הרבה להופיע באותה העת, הפיק דודו אהרון את האלבום הראשון שלו אשר זכה להצלחה גדולה . באלבומו הראשון היו להיטים רבים , כאשר בין הלהיטים השונים של דודו אהרון היו להיטים כמו "לא דומה", קרוב ללב", "ביחד ננצח" ועוד.

לאחר צאת אלבומו הראשון הוציא דודו אהרון כמה סינגלים , כאשר בין הסינגלים אותם הוציא דודו אהרון היו הסינגלים "היחידה שלי" , כמו כן, הוציא את הסינגל "מרגיש כמו מלך" , ו- "אהבה ראשונה". השיר של הזמר "לא דומה" נרשם כאחד השירים המורדים ביותר בסלולר , ואף דורג במקום השביעי בהורדות. אין ספק שבעולם הדיגיטלי של היום, זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר למדידת הצלחתו של כל זמר, בייחוד אם מדובר על זמר בתחילת דרכו.

דודו אהרון בהיכל התרבות

דודו אהרון עשה היסטוריה בתחומו , שכן הוא הצליח להגיע , בגיל צעיר מאוד , ועם ז'אנר מוזיקלי שלא בהכרח תואם את המיקום, להופיע בהיכל התרבות, כאשר אין ספק שמדובר על מיקום אסטרטגי ששמור לזמרים נכבדים ובעלי מוניטין רב שנים. בראיונות אשר נתן בעקבות ההופעה המדוברת, מדגיש דודו אהרון לומר כי ההופעה בהיכל התרבות היא לא מהלך מתנשא, למרות ביקורות רבות אשר הופנו כנגדו בנושא, אם כי מדובר בסך הכול על כבוד אותו רוצה לחלוק לקהל המעריצים שלו, אשר מגיע להם לשמוע הופעה שלו במקום מכובד, גדול ושיכול להכיל כמות גדולה של אנשים, ועדיף שיהיה זה בישיבה.

בשנת 2009 זכה דודו אהרון בדירוג החמישי במכירות סלולריות של מוזיקה, ושנה לאחר מכן לקח חלק בפרויקט ההנצחה לזכרו של עוזי חיטמן, בו חידש את השיר "אהבנו".

במהלך הקריירה שלו שיתף פעולה עם אמנים רבים ביניהם שיתף פעולה דודו אהרון עם קובי פרץ עבורו כתב את השיר "בן של מלך" , ליאור נרקיס עבורו כתב את השיר "מתוקה" , משה פרץ לו כתב את השיר "כמו השקט" , זהבה בן איתה ביצע כמה דואטים , שר-אל, אליקו ורבים נוספים.