logo

 

הראל מויאל

הראל מויאל מצטרף לרשימה של זמרים מוכשרים שנתגלו במסגרת תוכנית הריאליטי "כוכב נולד", בו הגיע לגמר וזכה במקום הראשון בעונה השנייה של התוכנית.

שירים של הראל מויאל

הבחור הצעיר והמוכשר הספיק להוציא עד כה שני אלבומים ועובד בימים אלה על האלבום השלישי שלו , כאשר האלבום האחרון של הראל מויאל יצא בשנת 2007 תחת השם "לבדי" . באלבום זה היו מספר להיטים ביניהם שיר הנושא של האלבום "לבדי", להיט נוסף מאלבום זה היה "אינדיה" , "באה אליי" ונוספים . האלבום הראשון אותו הוציא הראל מויאל היה בשנת 2005 ונקרא "הראל מויאל" . אלבום זה היה אבן הדרך הראשונה של בוגר התוכנית כוכב נולד כזמר עצמאי ומוכשר. באלבום זה היו שירים רבים שהפכו ללהיטים מושמעים מאוד ברחבי תחנות הרדיו, כאשר בין הלהיטים של אותו אלבום היו "סימנים", "אמצע הלילה בכפר", "את" והלהיט "ואז תבואי".

הופעות של הראל מויאל

מעבר להופעתו בתוכנית כוכב נולד ובפסטיגל, מתכונן כעת הראל מויאל לקראת סבב הופעות לכבוד צאת אלבומו השלישי. נכון להיום, מוקדי ההופעות של סבב ההופעות עדיין לא פורסמו.  עד היום הספיק הראל מויאל להופיע כמעט בכל איזור במדינה, כאשר בין ההופעות שלו הופיע הראל מויאל בפסטיבל ווליום כינרת, במרכז ההופעות - הצוללת הצהובה בירושלים, מועדון הווקס בתל אביב, היכל התרבות שבתל אביב ואף הופיע בקיסריה לצדו של בועז שרעבי. במקביל להופעותיו בארץ, הספיק הראל מויאל גם להופיע גם בחו"ל, כאשר בין ההופעות שלו בחו"ל, הופיע הזמר ב - ניו יורק, לוס אנג'לס ומיאמי.

מויאל השתתף גם בתוכניות טלוויזיה ובטקסים שונים, כך שנרשמו לזכותו הופעות בטקס פרסי העמ"י אשר עורך ערוץ המוזיקה הישראלי- 24 , בתוכנית הלילה של ליאור שליין , בתוכנית טלוויזיה של יהורם גאון, התארח אצל דודו טופז ז"ל ועוד.

רקע כללי על הראל מויאל

הראל מויאל נולד בתאריך 12/04/1981, והוא בן מזל טלה. הראל מויאל פרץ לתודעת הציבור עם זכייתו בגמר תוכנית הריאליטי "כוכב נולד" אותה ניצח עם מהפך שהתרחש להפתעת הקהל, משום שעד רגע הגמר, נדמה היה כי המנצח בתוכנית יהיה דווקא יריבו הראל סקעת. אל הגמר, הגיע הזוכה עם פער משמעותי בקולות, אשר הפתיע את כל הנוגעים לדבר.

הראל מויאל גדל ולמד בירושלים ועל אף התעניינותו בתחום האמנותי ובמשחק, הוא למד דווקא אדריכלות במגמה המוגברת בתיכון, יחד עם זאת מצא זמן להקדיש לתחום התעניינותו ולמד באופן עצמאי לנגן על גיטרה. את שירותו הצבאי הקדיש הזמר למסלול קרבי ושירת ביחידת יס"מ בצבא.

את הרישום לאודישנים של "כוכב נולד" עשו בשבילו חבריו, מבלי שידע על כך כלל, וכשניגש למבחנים לאחר שזומן, ניגש ללא כל ציפיות. הניצחון בגמר היה גם הפתעה עבור הראל מויאל בעצמו.

לאחר הניצחון, השתתף הראל מויאל, בשנת 2004, בפסטיגל, בו הופיע עם השיר "זורו". לאחר הפסטיגל, הראל מויאל הוציא שני אלבומים, כאשר האלבום הראשון הגיע למעמד של אלבום זהב ממש בסמוך לצאתו, פחות משבוע ימים מרגע צאת האלבום, ושירים רבים מהאלבום הפכו ללהיטים. בין השירים המושמעים ביותר מאלבום זה, היה את השיר "אמצע הלילה בכפר" ו- "ואז תבואי". באלבום זה ניכר כישרונו של הזמר הצעיר שכתב והלחין את מרבית השירים של האלבום בעצמו.

גם האלבום השני של הראל מויאל זכה להצלחה כבירה, ובו הלהיטים "כבר לא" ו- "אינדיאה". גם באלבומו השני כתב והלחין מויאל את מרבית החומר באופן עצמאי.

את האלבומים שלו ליווי מסעי הופעות שכללו הופעות ברחבי הארץ כולה, השתתפות בתוכניות אירוח, כתבות ועוד.

בשנת 2008, לאחר שתיים עשרה שנים של זוגיות, נשא הראל מויאל לאישה את בת זוגו שימרית, שליוותה אותו לאורך כל הדרך , ובשנה שלאחר מכן נולדה ביתם הבכורה אלה.

כיום עובד הראל מויאל על צאת אלבומו השלישי ומתכונן לקראת מסע הופעות נוסף .

יום בחיי הראל מויאל

בשנתיים האחרונות קיבלנו את הראל מויאל במינונים קטנים יותר, ויש לך סיבה מוצדקת. הזמר הצעיר פינה את הקריירה שלו לטובת חיי המשפחה, התחתן והפך לאבא גאה. במקביל לתהפוכות הללו בחייו, עזב הזמר את המרכז והעיר הסואנת , יחד עם משפחתו וכולם עברו לגור בגדרה, שם האווירה מדהימה, ויש מספיק שקט שיאפשר לו לכתוב. כיום, שנתיים אחרי, מתכנן הראל מויאל את חזרתו למרכז, לאחר שהבין שלמרות הכל, לתל אביב יש יתרונות רבים עליהם פשוט לא יכול לוותר.

האבהות שינתה אותו מאוד, ביגרה אותו ובעיקר שינתה את הפרספקטיבה ואת המשמעות לחיים. הבחור הצעיר מתייחס לנושא המשפחה והאבהות הטרייה בכובד ראש. כל דבר סובב כעת סביב אלה ביתו, וטובתה עומדת מעל הכול.

את זמנו החופשי מעדיף לבלות עם בני משפחתו, כשאחת האהבות הגדולות שלו היא לטייל ברחבי הארץ, כאשר הצפון היא אחד היעדים האהובים על הראל מיואל ביותר.