logo

 

הראל סקעת

הראל סקעת, ילד הפלא של כוכב נולד, חדר אלינו בסערה ונראה כי לא רק לרגע. לזכותו של הראל סקעת, אשר החל את דרכו המוזיקלית כבר בגיל 6 ושר ומופיע בכל הזדמנות שרק מצליח להשיג, נרשמו הופעות רבות, להיטים גדולים והזדמנויות רבות בהן סקעת הצליח להבריק ובגדול.

שירים ואלבומים של הראל סקעת

האלבום האחרון של הראל סקעת "דמויות" יצא בשנה החולפת, 2009, לאחר סכסוך ממושך עם חברת הד ארצי אשר נסתיים בפשרה בין שני הצדדים. האלבום "דמויות" כולל להיטים שונים כמו "מובן לי עכשיו" , "בואי היום" ו- "סוף" שאותו כתב סקעת בעצמו , אשר יצא כסינגל במקביל לתקליט. אלבומו השני והאחרון , נכון לעכשיו, של הראל סקעת הוא ייחודי, משום שמעבר לשיר "סוף" , היו שירים נוספים בהם סקעת היה שותף לכתיבתם, מה שמעיד על כשרונו ההולך ומתפתח של הראל. האלבום הראשון של סקעת יצא בשנת 2006, תחת השם "הראל סקעת" וזכה למעמד של אלבום פלטינה עם מכירה של למעלה מחמישים אלף עותקים, כאשר הראל סקעת "ואת", יחד עם "משהו ממני" היו לסינגלים הראשונים אשר קדמו לאלבום וזכו להצלחה גדולה, האלבום יצא אל קרקע פורייה משום שאת סקעת מלווים קהל מעריצים רחב אשר איתו עוד מימי כוכב נולד.

הופעות של הראל סקעת

את מסע ההופעות הראשון שלו החל סקעת בספטמבר 2006 עם צאת אלבומו הראשון . מסע ההופעות כלל הופעות באולם התיאטרון נגה שביפו, אמפי וואהל ומקומות נוספים . בנובמבר 2009 , לאחר צאת אלבומו השני אשר נחל עיקוב קל בגלל הסכסוך המשפטי עם חברת התקליטים הד ארצי, יצא סקעת למסע ההופעות השני שלו. בין המקומות בהם הופיע והתארח הראל סקעת ניתן למנות אירועים רבים, כך למשל בסוף שנת 2009 נבחר סקעת לייצג את מדינת ישראל באירוויזיון, בנוסף, השתתף הראל סקעת שלוש פעמים בפסטיגל, כמו כן נתן הופעה בפסטיבל "צלילים במדבר".

רקע על הראל סקעת

הראל סקעת נולד בכפר סבא בתאריך 8/8/1981, בן מזל אריה. כבר מגיל שש סקעת עושה את דרכו בעולם המוזיקה, כאשר ברזומה שלו נרשם מספר לא מבוטל של הופעות, תחרויות, זכיות בפרסים ועוד.

בתום השירות הצבאי שלו החל הראל סקעת ללמוד בבית הספר למשחק בית צבי שם זוהה כפוטנציאל אדיר, אך פרש בלימודיו לאחר שהתקבל לתוכנית "כוכב נולד" שבה זכה להכרה רחבת ידיים בפעם הראשונה. על אף העובדה שלא זכה במקום הראשון בתחרות כוכב נולד, הראל סקעת צבר לעצמו קהל מעריצים די גדול והחל להתברג ברשימת זמרי המוזיקה העברית ולבסס את מעמדו ככוכב עולה, קהל המעריצים של סקעת מלווה אותו עד היום. לאחר שנסתיימה התוכנית כוכב נולד סקעת החל לעבוד על הקריירה המוזיקלית שלו אשר כללה זכייה בפרסים כמו זמר השנה, איש השנה במוזיקה , פרסים רבים וזכיות במקום הראשון של מצעדים שונים של גלגלצ ותחנות רדיו נוספות. בנוסף, עד היום נרשמו לטובתו של הראל סקעת השתתפות בפסטיגל במשך שלוש פעמים, ובנוסף סקעת אף נבחר לייצג את מדינת ישראל באירוויזיון. עד כה שיחרר הראל סקעת שני אלבומים מוצלחים במיוחד, כאשר בפרק הזמן שביניהם זכה סקעת לקצת פרסום שלילי בעקבות סכסוך אשר נוצר בינו לבין חברת הד- ארצי. הסכסוך לא שבר את סקעת, ואף לא פגע במעמדו, כך שבדיעבד ניתן לומר שסקעת יצא מהסכסוך הזה ללא כל פגע. בין הלהיטים המצליחים של הראל סקעת ישנם להיטים כמו "משהו ממני", "כמה עוד אפשר", "הנני כאן" ועוד רבים וטובים .

היום הראל סקעת נושק לגיל 29 , עדיין ילד, עם ניצני התבגרות , עם רזומה עשיר ביותר אשר עומד לזכותו, שומר על אופטימיות ומנסה לצמוח ממנה, כשכול מכשול אשר עומד בדרכו מחזק אותו ועוזר לו להמשיך קדימה.

יום בחיי הראל סקעת

הראל סקעת הוא שילוב של מראה הילד הטוב, סגנון הבת של השכן, אך בפועל, מדובר בילד מפולפל אשר נהנה מספורט אתגרי, אלכוהול וחיי לילה. הילד המוכשר שכל חייו עמל בשביל להיות זמר, וכפי שמעיד על עצמו עד היום , עדיין עובד על כך, משתדל לשמור על נעוריו וליהנות מהדברים שעושים לו טוב. הימים של סקעת מלאים בעבודה וחוויות, הוא אוהב את הלבד שלו, אוהב וויסקי, אותו שותה כבר מגיל 18, אוהב את חיי לילה ומשתדל להכיר אנשים חדשים כמה שיותר. החלום של הראל סקעת הוא להגיע לניו יורק, ולחיות שם כמה שנים, בתקווה גם שיזדמן לו לעבוד וליצור שם. ספורט אתגרי הוא חלק מלוח החיים העמוס של הראל סקעת וברקורד שלו יש קפיצות באנג'י, מרוצי ראלי, צניחה חופשית, וסקעת אף הטיס מטוס בעצמו, הוא נהנה מספורט אקסטרים ומשתדל לעשות אותו כמה שיותר, בכל הזדמנות. היחסים עם ההורים קרובים מאוד וההורים מלווים את הראל סקעת בכל מעשה וכל החלטה.