logo

 

ליאור נרקיס

ליאור נרקיס הוא אחד מזמרי המוזיקה המזרחית, ים תיכונית, מהמובילים במדינה , לזכותו נרשמו אלבומים רבים ורשימה ארוכה מזה של להיטים, כאשר עד היום הוציא ליאור נרקיס 11 אלבומים.

שירים של ליאור נרקיס

בימים אלה ממש מוציא ליאור נרקיס את האלבום השניים עשר שלו אשר נקרא "ליאור נרקיס LIVE בהיכל התרבות" . האלבום האחרון אותו הוציא ליאור נרקיס היה בשנת 2008 והוא נקרא "סהרורי" , האלבום זכה להצלחה גדולה והגיע למעמד של אלבום זהב.

האלבום שקדם לו יצא בשנת 2006 נקרא "מילים שלא אמרת". שנה קודם לכן הוציא ליאור נרקיס את האלבום "חתול רחוב", ושנתיים קודם לכן בהן לקח לעצמו הפסקה , בשנת 2003 יצא האלבום "מילים לאהבה". בשנת 2001 יצא האלבום "זה מהלב", ובשנת 2000 הוציא ליאור נרקיס שני אלבומים "רק איתך" ו- "חיי לאהבה". בשנת 1998 יצא האלבום "סימנים".

בשנת 1994 הוציא ליאור נרקיס את האלבום "את הוא הכוכב", ובשנת 1993 את האלבום "העולם כמו גלגל". בשנת 1992 יצא אלבומו הראשון של ליאור נרקיס תחת השם "תפילת חיי".

הופעות של ליאור נרקיס

במהלך שלושים שנות קריירה הספיק ליאור נרקיס להופיע כמעט בכל מקום אפשרי בארץ, וכך גם הרבה להופיע ברחבי העולם. בין ההופעות אותן נתן הופיע ליאור נרקיס בפסטיגל, הגיע לאירוויזיון אשר נערך בריגה, הופיע בהיכל התרבות, ובקיץ הקרוב אף הולך להופיע בקיסריה. בנוסף, מרבה ליאור נרקיס להופיע בהפלגות, באילת והמון הופעות של חתונות.

רקע כללי על ליאור

ליאור נרקיס נולד בשמיני לנובמבר בשנת 1976 והוא בן מזל עקרב, הוריו חנה ודויד נרקיס ילדו אותו בגיל מאוחר יחסית, והוא למעשה בן זקוניהם . ליאור נרקיס נולד וגדל בחולון , ושם מתגורר עד היום.

ליאור נרקיס הוא אחד מעמודי התווך של המוזיקה הים תיכונית והוא עובד ומייצר להיטים עוד מהיות בן שש עשרה בלבד, מזה כ- שלושים שנה. בדיל שש עשרה התחיל גם במסלול הקריירה שלו.

ליאור נרקיס החל לשיר בגיל שש עשרה, אז גם הוציא את האלבום הראשון שלו ובו הלהיט "כמו פרפר". את תחילת דרכו המוזיקלית החל ליאור נרקיס עם מוזיקה תורכית דווקא , ורק במהלך הדרך עשה מעבר למוזיקה קיצבית יותר. גם האלבום השני שלו היה מבוסס על לחנים תורכיים בעיקר, אותו עזרו לו להפיק מיטב הפזמונאים התורכיים.

במהלך הקריירה שלו שיתף ליאור נרקיס פעולה עם זמרים רבים ביניהם עם ליאת בנאי, שלומי שבת ועוד רבים נוספים.

את הפריצה הגדולה שלו עשה ליאור נרקיס בשנות האלפיים , עם צאת השיר "לכל אחד יש" אותו ביצע יחד עם שלומי שבת . השיר זכה בתואר שיר השנה ברשת ג' , ומשם הכול כבר היסטוריה. מרגע הזכייה ליאור נרקיס נכנס לתודעה הציבורית בארץ כאחד הזמרים הנחשבים והמוערכים , הוא יצא מהנישה של זמר מזרחי בלבד והחל לייצר מוזיקה עם פן של פופ, וכיום השירים שלו מושמעים במיטב המועדונים ברחבי הארץ . באותה השנה יצא גם לסבב הופעות בחו"ל.

שנתיים לאחר מכן , ולאחר צאת הלהיטים "דוקטור" ו- "תגידי", השתתף הזמר בפסטיגל, ושנה אחרי זה, בשנת 2003 השתתף ליאור נרקיס באירוויזיון. בתחרות האירוויזיון , אשר נערכה בריגה , הגיע ליאור נרקיס למקום התשע עשר. לאחר האירוויזיון לקח לעצמו ליאור נרקיס הפסקה בת שנתיים שלאחריה חזר ובגדול. עם שני אלבומים מוצלחים במיוחד אשר יצאו בשנת 2005 ו- 2006, הגיע ליאור נרקיס למעמד של אלבום זהב עם האלבום השלישי אותו הוציא לאחר ההפסקה, וזו הייתה ההכרה הגדולה שלו.

בשנה החולפת הוציא ליאור נרקיס סינגלים חדשים, ביניהם "מתוקה", "עיניים שלי" ו- "ערב טוב".

כיום מוציא ליאור נרקיס אלבום חדש, אותו חונך בהיכל התרבות בהופעת ענק.

יום בחיי ליאור נרקיס

יום בחיי ליאור נרקיס, בייחוד בתקופות כמו היום בה הוא נמצא בשיא פריחתו , כשהוא מתרוצץ בין הופעה להופעה מקצה אחד של הארץ לקצה השני שלה, מאילת ועד חיפה , ובין לבין מספיק לתת גיחה להופעה בחו"ל, בהחלו עמוס. ליאור נרקיס נמצא עכשיו בתקופה פריחה , אך זו הגיעה לאחר תקופה די ארוכה של שפל בו חווה הזמר דיכאון והתרסקות אישית וכלכלית, שממנה הצליח לצמוח ולגדול עוד יותר ממה שהיה . סיפור הסינדרלה של הזמר הצנוע שהצליח להגיע לרמות גבוהות מאוד של אושר, מבלי להרקיע לשחקים ולאבד את הצפון, אלא דווקא מהמקום הנמוך, נגמר בסוף טוב למרבה המזל.

הרווק הנצחי, נשא לאישה את זוגתו לאחר תקופה די קצרה של היכרות, יחד עברו להתגורר בבית פרטי בראשון אותו רכש ליאור נרקיס מהוריו לאחר עבודה קשה ומאמץ רב. חלום שהתגשם אחרי תקופה ארוכה רבת תהפוכות, ליאור נרקיס חוזר לשורשיו, מתחבר לעצמו ולאמת שלו, ומחכה בקוצר רוח להקים תא משפחתי יחס עם ספיר בת ה22.