logo

 

מאיה בוסקילה

מאיה בוסקילה היא זמרת ישראלית שמבצעת מוזיקת פופ ובהתנהלות שלה מזכירה רבות את כוכבי הפופ האמריקאיים, שמעבר ליצירת מוזיקה מייצרים גם הרבה מאוד דרמה, אותה הקהל כל כך אוהב. היא מצטרפת לרשימה של אמנים שביצעו פריצת דרך בשוק הישראלי אשר עשו את המעבר מרק זמרים לסלבס של ממש.

שירים של מאיה בוסקילה

עד היום הוציאה מאיה בוסקילה שלושה אלבומים, כאשר האלבום האחרון שלה יצא בשנת 2008 ונקרא "שוברת שתיקה". לפני האלבום הזה, יצא, בשנת 2006 האלבום השני שלה והוא נקרא "ימים של אהבה". האלבום הראשון של מיה בוסקילה יצא בשנת 2004, הוא נמכר בלמעלה מעשרים אלף עותקים מה שזיכה אותה במעמד של אלבום זהב והוא נקרא "סיפור מכור".

הופעות של מאיה בוסקילה

מאיה בוסקילה השתתפה בכמה אירועים ביניהם השתתפה במופע "שיר נולד" וכך גם בפסטיגל חנוכה בשנת 2004. את ההופעות שלה בוסקילה עושה גם במקומות קטנים ואינטימיים, אך נוטה יותר לקחת חלק באירועים גדולים, פסטיבלים ומופעי חסות. בשנת 2007 לקחה חלק בפסטיבל ווליום בדרכים, לצדו של שי גבסו.

בשנת 2008 יצאה למסע הופעות רחב, לכבוד צאת אלבומה השלישי. בין ההופעות באותו סבב ניתן היה לראות את הזמרת בבית קשת, באר שבע, היכל התרבות בראשון לציון ועוד.

רקע כללי על מאיה בוסקילה

מאיה בוסקילה נולדה בנתניה, ביתם של ניסים וסימון. היא נולדה בתאריך התשיעי לנובמבר 1977, והיא בת מזל עקרב. את תחילת דרכה החלה בוסקילה במקום בו נראה היה כי ההצלחה רק מחכה להגיעה, הזמרת עם הקול העצמתי והמראה הנכון חתמה עם חברת התקליטים המצליחה הליקון וכל שנותר הוא זה רק להמתין, בפועל זה לא קרה. מאיה בוסקילה עזבה את הליקון לאחר ארבע שנות חוזה משותף ועברה אל סוכן האמנים רוברטו, שלימים גם סביבו היחסים הללו הייתה המולה תקשורתית. נראה כי היו לה את כל הנתונים להצלחה, קול מדהים, מראה מצוין, הקשרים הנכונים, ויחד עם כל זאת, הדרך הייתה מלאה במהמורות עבור הזמרת המוכשרת.

לאחר צאת אלבומה הראשון שהתאפשר רק לאחר תחילת העבודה עם רוברטו, מאיה בוסקילה נחשפה אל הקהל הרחב והתקבלה בסבר פנים טובות ביותר, משום שעוד באותה השנה זכתה הזמרת במגוון של פרסים ביניהם קיבלה מאיה בוסקילה את פרס זמרת השנה, פרס על תואר רינגטון זהב וכך גם רינגטון פלטינה, ובנוסף, קיבלה הזמרת שני פרסי עמ"י עבור תגלית השנה וכך גם כזמרת השנה.

בשנת 2005 לקחה מאיה בוסקילה הפסקה קצרה מהקריירה המוזיקלית וזאת לטובת פעילויות אחרות אותן עשתה, כאשר באותה השנה הוציאה הזמרת יומן בית ספר ממותג, וכך גם השתתפה בצילומי הסרט "ימים של אהבה".

המצלמות, וכך גם המעריצים, מתעניינים רבות בחייה הפרטיים של מאיה בוסקילה, שבעבר ניהלה מערכת יחסים ממושכת עם הדוגמן דודי מליץ, שבסופו היה פיצוץ בין השניים ודודי אף התראיין לכתבת בה פרטים שמסר על הזמרת היו שנויים במחלוקת.בתגובה, התראיינה בוסקילה לכתבה נגדית שגם היא עוררה לא מעט סנסציות. פרשייה נוספת בה הייתה מעורבת הזמרת הייתה בגין חילוקי דעות שנוצרו לה עם האמרגן רוברטו, במהלך הואשם רוברטו בניצול תמימותה וגילה הצעיר של הזמרת וטענות דומות הועלו מדי טאלנטים נוספים אשר היו תחת חסותו, כאשר חילוקי הדעות היו מלווים בספין תקשורתי שבסופו עזבה בוסקילה את רוברטו לטובת חברת התקליטים הד ארצי.

כמובן שאחד האירועים הבולטים ביותר היה גיוסה המאוחר של הזמרת לשירות הצבאי, אותו עשתה לא לפני גיל 30. השירות הצבאי היה קצר במיוחד, וב- 2009 הזמרת כבר שוחררה.

האלבום האחרון שלה יצא בשנת 2008 כשלו קדמו סינגלים וביניהם הלהיט "שלום" , כאשר את מרבית האלבום הזה כתבה והלחינה הזמרת לבד, ורק בחלק מהשירים קיבלה הזמרת עזרה מאמנים אחרים ביניהם טל שגב, יהודה פוליקר ונוספים.

פעילויות נוספות שלה היו הובלה של קמפיין לבגדי ים בשנת 2006, ובשנת 2009 השתתפה מאיה בוסקילה בתוכנית הריאלטי "בית האח הגדול", בו נחשף גם לראשונה הלהיט שלה "נישמתי". הזמרת השתתפה גם בתצוגה של חברת האפנה הגברית "כאוס" בה הייתה האישה היחידה.

היום מוציאה הזמרת מאיה בוסקילה סינגל חדש אשר נקרא "לא מתביישת לאהוב".

יום בחיי מאיה בוסקילה

מאיה בוסקילה היא בחורה פרפקציוניסטית, היא חייבת שהכול יהיה גמור עד הסוף ועל הצד הטוב ביותר. היא מנסה להילחם בתדמית שלילית משהו שדבקה בה, ופנתה דווקא לתוכנית בית האח הגדול בשביל להוכיח לקהל אחרת. את ההמולה סביב יחסיה הקודמים עם דודי מליץ, והכתבה בה התראיין ופגע בשמה הטוב, מנסה מאיה בוסקילה לצנן ולהתקדם הלאה בחיים.

היום, הזמרת הסקסית התבגרה קצת, האהבה ל"רעש" עוד נותרה, ומפעם לפעם ממשיכה האושיה התרבותית להפתיע את הקהל, כשהבשורה האחרונה שלה הייתה לצבוע את השיער לבלונד. בנוסף לבלונד החדש, אימצה לעצמה הזמרת גם דוגמן חדש, הפעם צעיר למדי, לא פחות מתשע שנים הפרש בין השנייה, ישראל אטיאס שמו.

היא עובדת על האלבום הבא שלה, ומתכוננת למסע הופעות נוסף אשר יגיע בעתיד.