logo

 

מיכל אמדורסקי

מיכל אמדורסקי, אחת מסמלי הסקס של הזירה התקשורתית בישראל, היא בחורה עובדת ועושה המון, מולטי טאלנט של ממש . מלבד היותה זמרת , מיכל אמדורסקי היא גם רקדנית, שחקנית ובעבר הייתה נשואה לזמר הרוק אסף אמדורסקי אשר עזר לה רבות עם הקריירה המוזיקלית שלה בתחילת דרכה.

שירים של מיכל אמדורסקי

עד כה הוציאה הזמרת ארבעה תקליטים , כאשר התקליט הראשון שלה, יצא בשנת 1998, בהיותה בת 24 בלבד ונקרא "נוצצים" בהפקתו של בעלה אסף אמדורסקי ואיש חיי הלילה נתי נתן . בשנת 2000 הוציאה הזמרת את אלבומה השני תחת השם "תן לה להזיע" וארבע שנים לאחר מכן, בשנת 2004 הוציאה תקליט תחת השם "מיכל אמדורסקי" ובו הלהיט "אוויר לנשימה" . בשנת   2009, לאחר גירושים מתוקשרים ולא פשוטים בכלל מהבעל אסף הוציאה הזמרת את אלבומה הרביעי "אשתו של" אלבום מלא עצמה ומסר. לאלבום קדם הסינגל "רוק סתם" אותו הוציאה הזמרת מיד עם הגירושין שלה מבעלה, הסינגל נושא עימו אמירה מסכמת על היחסים בין השנייה ועורר תגובות רבות מצד המבקרים.

הופעות של מיכל אמדורסקי

בין הופעות האחרונות שלה, העלתה מיכל אמדורסקי הפקת ענק בליווי של רקדנים נוספים במתחם רידינג 3 בנמל תל אביב, לכבוד צאת אלבומה החדש. למרות שהביקורת על האלבום האחרון שלה הייתה נוקבת במיוחד, הזמרת הוכיחה את עצמה על הבמה ונתנה הופעה מושקעת במיוחד.

בין ההופעות הנוספות שלה הופיעה מיכל אמדורסקי באירועי הפתיחה של המכבייה, פסטיבל כרמיאל, פסטיבל הריקודים של ישראל ועוד. כיום ממשיכה מיכל לעבוד מרץ ומשתדלת להופיע בכל הזדמנות, בין היתר משתתפת בתוכניות של ערוץ 24, מרבה להתראיין ואף השתתפה בצילומי התוכנית "יום בחיי".

רקע כללי על מיכל אמדורסקי

מיכל אמדורסקי נולדה תחת השם נידרמן, ואימצה את שם המשפחה של בעלה שלימים הפך גם להיות שם הבמה שלה. היא נולדה בתל אביב, ושם נשארה לגור עד היום, היא נולדה ב- חמישי למרץ 1975 והיא בת מזל דגים. את ילדותה בילתה מיכל נידרמן בלימודי מחול ובהיותה בת 15 בלבד עברה הנערה הצעירה לבודפשט שבהונגריה ללימודי בלאט קלאסי, זאת עשתה משך כמה שנים.

משחזרה מיכל אמדורסקי לארץ החלה להשתתף בהפקות שונות, כאשר בין ההפקות השונות השתתפה בסדרה "כסף קטלני" שהייתה באוויר בשנת 1999 , שנה לאחר צאת אלבומה הראשון. בשנה שלאחר מכן הוציאה את אלבומה השני.

מיכל אמדורסקי התמודדה פעמיים בתחרות קדם האירוויזיון , לראשונה היה זה בשנת 2001 ובשנת 2005 הייתה הפעם השנייה. בשתי הפעמים לא הצליחה להאפיל לגמר, אך הגיעה למקום הרביעי ב 2005. באותה השנה, 2005, השתתפה בתוכנית הריאלטי "החיים על פי Y" וחשפה את חייה הפרטיים לעיני המצלמות , בנוסף הצטרפה לצוות השופטים של התחרות "נולד לרקוד" שם בילתה משך שלוש עונות.

בשנים שלאחר מכן הנחתה מיכל אמדורסקי שתי תוכניות, האחת הייתה "חדר הלבשה" והשנייה תוכנית ראיונות אשר הופקה לטובת YNET בה ראיינה מפורסמים שונים, התוכנית נקראה "במיטה עם מיכל". בשנת 2007 השתתפה מיכל בצילומים לסרט "ריקוד מסוכן" וב- 2009 בתוכנית הטלויזיה היומית "תיכון השיר שלנו".

בנוסף, הרקדנית זמרת הובילה את קמפיין הצבע לשיער של " אינדולה ", והשתתפה בקמפיינים נוספים.

בשנת 2008 מיכל ואסף אמדורסקי התגרשו לאחר חמש עשרה שנות נישואין ושתי בנות משותפות, שני בזני הזוג הוציאו סינגלים מיד עם תום הגירושין בהם בחרו להשמיץ אחד את השנייה.

יום בחיי מיכל אמדורסקי

בימים אלה מנסה מיכל אמדורסקי בעיקר להתמודד עם החיים שלאחר הגירושין. היא לא התחתנה בכדי להתגרש, לדבריה, ומערכת יחסים חדשה אינה נראית באופק. מיכל שגדלה בתל אביב, מגדלת גם את בנותיה ממש במרכז. גידול ילדים היא משימה לא קלה, היא הופכת לקשה עוד יותר אם עושים זאת לבד, אך כשמסתכלים עליה עושה זאת, נראה שהכול פשוט קטן עליה והיא מצליחה לעמוד במשימה בגבורה.

בשבע בבוקר היא כבר על הרגליים, אמא במשרה מלאה , מתרוצצת, מאכילה, מלבישה ומכינה את הבנות ואת עצמה לעוד יום נוסף. בתל אביב מסתובבת על קורקינט חשמלי אשר הפך להיות כלי תחבורה מרכזי בחייה ואיתו בבקרים מפזרת את הבנות לגנים. שמונה וחצי בבוקר מיכל אמדורסקי בדרך לעבודה. עבודותיו של האמן אינן קבועות הן וכל פעם זו הפקה, סדרה או הופעה אחרת.

החיים אינם פשוטים עבורה, בייחוד לאור הגירושין והצורך להתמודד עם הכול לבד, אך היא אינה מתייאשת ובוחרת לצמוח מזה , הבחורה הספורטיבית מלאה בחיות ואנרגיות עצמתיות במיוחד, מתרגלת ומסתגלת להכל.

מיכל לא מוותרת לגמרי על החיים הפרטיים ומנסה מדי פעם גם למצוא את שלה. את זמנה הפנוי משתדלת לבלות בבארים קטנים או בחברת חבריה הקרובים . היא שוברת מוסכמות ולא נכנעת לקלישאות , חיה על תשומת לב , לדבריה של מיכל אמדורסקי, ומשתדלת בעיקר להיצמד אל האמת שלה.