logo

 

משה פרץ

משה פרץ הוא זמר צעיר ונמרץ, שאת מרבית החומר שלו כותב בעצמו, אשר נמצא בתחילת דרכו וכבר הצליח לסחוף אחריו מדינה שלמה עם המון להיטים שמושמעים כל הזמן בתחנות הרדיו, במועדונים ובכל מקום. עד גיל 26 בלבד הספיק משה פרץ להוציא כבר שלושה אלבומים, ועוד אחד בהתהוות.

שירים של משה פרץ

מאלבומו האחרון, אשר החל לרקום עור וגידים בשנת 2009 שיחרר סינגלים רבים, ביניהם את "שתיים בלילה", "אשמור עלייך" ו"מהשמיים". האלבום האחרון של משה פרץ יצא בשנת 2008 ונקרא "אלייך", אבלום אשר מכר ארבעים אלף עותקים, מה שזיכה אותו במעמד של אלבום פלטינה. בשנת 2007 הוציא משה פרץ את האלבום "אש", אשר הגיע למעמד של אלבום זהב עם מכירה של שלושים אלף עותקים, ואת האלבום הראשון שלו הוציא משה פרץ בשנת 2005 תחת השם "מביט אל המרומים".

הופעות של משה פרץ

את החשיפה הציבורית שלו בפני קהל רב החל משה פרץ בשנת 2009, עם הופעתו בתוכנית "רוקדים עם כוכבים". ההופעה הראשונה שלו הייתה בשש עשרה לנובמבר 2009, אותה נתן בהיכל התרבות בתל אביב, בנוסף, משה פרץ הופיע במרכז הקונגרסים בחיפה. בסוף חודש ינואר של השנה הנוכחית יפצח משה פרץ במסע ההופעות הראשון שלו אשר יכלול אתרים שונים ברחבי הארץ, כאשר מסע ההופעות עתיד להיות מושקע במיוחד בהפקת ענק. מאוחר יותר השנה, לקראת מרץ יופיע משה פרץ בבנייני האומה בירושלים, ובאפריל יגיע פרץ לאילת להופעות במסגרת פסטיבל נשים אילת. כרטיסים להופעות של משה פרץ ניתן לרכוש כבר עכשיו. בין היתר, מופיע משה פרץ באירועי שמחה ובחתונות.

רקע כללי על משה פרץ

משה פרץ, יליד טבריה, נולד בתאריך העשירי למאי 1983, בן מזל שור . פרץ נולד וגדל בטבריה והמוזיקה זורמת בעורקיו עוד מימי ילדותו , כאשר בימי ילדותו נהג פרץ להופיע בבית הכנסת כפייטן, ובהמשך נעוריו אף הצטרף, בעת שירותו הצבאי, ללהקה צבאית שלפיקוד הצפון, בה שירת כסולן ראשי .

משה פרץ הינו זמר אשר משתייך לז'אנר הזמר הים תיכוני ומבצע גם מוזיקת פופ, אך להבדיל מזמרים אחרים, משה פרץ אינו רק זמר, שכן את מרבית החומרים שלו משה פרץ כותב ומלחין לבד, מה שהופך אותו לאמן מוכשר ומוערך עוד יותר. משה פרץ כותב ומלחין לא רק את החומרים שלו, ובגילו הצעיר הספיק כבר לכתוב ולהלחין לאמנים רבים וגדולים.

עם שיחררו מצה"ל החל משה פרץ לעמול על הקריירה המוזיקלית שלו , כאשר בשנת 2005 , בהיותו בן 22 בלבד, הוציא משה פרץ את האלבום הראשון שלו אשר נקרא "מביט אל המרומים" עם הסינגלים "דרך ארוכה" האישה שלי" ו-  "ילד מאוהב". הפריצה הגדולה שלו, יחד עם זאת, לא הגיעה עם הוצאת האלבום הראשון, ורק כ- שנתיים לאחר מכן, אחרי שהוציא את הסינגל "אש", זכה משה פרץ להכרת הציבור וקנה את ליבו . מהאלבום השני שלו השתחררו להיטים רבים שהציבו אותו על המפה. שנת 2008 הייתה השנה המוצלחת של משה פרץ, פרץ הצליח להגיע ולהישאר בראש המצעדים השונים בתחנות הרדיו. הלהיטים אשר זיכו אותו במקום הנכבד הזה היו "אלייך" ו"אולי". מעבר להצלחה של המצעדים, משה פרץ החל לעבוד על שיתופי פעולה עם אמנים שונים אשר עזרו לו לשדרג את מעמדו באופן משמעותי, וכך משה פרץ דוהר קדימה, כאשר בין האמנים השונים איתם שיתף פעולה משה פרץ נמנית בין היתר שרית חדד לה כתב גם את השיר  "מירוץ החיים" . משה פרץ כותב ומלחין גם לזמרים אחרים, כך הלחין את השיר כל הבנות סביב לתמיר גל, בנוסף פרץ כתב גם מילים לאמנים רבים ביניהם שלומי שבת, ליאור נרקיס ושרון אסולין.

יום בחיי משה פרץ

פרץ מתעורר בשמונה וחצי בבוקר בביתו אשר נמצא בקריית עקרון, משה פרץ ישן לבד ואינו שש מהבדידות שאוחזת בו בשעות הלילה, אחרי הימים הארוכים וההופעות הרבות אותן נותן. הוא שותה את הקפה החזק שלו עם פיתה עם גבינה צהובה ומזולה אשר מהווה את הספתח לארוחת הבוקר שלו, ויוצא לדרך לעוד יום ארוך . יום ממוצע של משה פרץ כולל ארוחת בוקר עם המנהל האישי וחברים, רגע לפני שיוצאים לדרך . הימים של משה פרץ עמוסים וכל יום מביא עימו פעילויות חדשות, בין היתר ראיון אצל דידי הררי בו מספר על חייו ועבודתו, ואף נותן הופעה חייה באופלן. לאחר הראיון ממשיך פרץ את היום שעוד לא קרב לסיום, ומגיע לאולפן ההקלטות להמשך עבודה. בשעה שבע בערב מתחיל יום עבודה חדש בו פרץ ממשיך ליצור ולהקליט את הלהיט הבא שלו, במשך כמה שעות טובות. עם ביום ההקלטות באולפן ממשיך משה פרץ ביום העמוס לעוד הופעה , כך שאם לא מדובר במסע ההופעות שלו תוכלו למצוא את פרץ מופיע בחתונות ובאירועי שמחה שונים, שם משה פרץ משמח את הקהל ומרים את כולם על הרגליים.