logo

 

נינט טייב

נינט טייב, הכוכבת הנולדת, מצליחה להוכיח את עצמה כראויה לתואר והרבה מעבר לכך עם רזומה של פעילות ענפה לא רק בתחום המוזיקה, אם כי גם בתחום המשחק. לזכותה של נינט טייב, בת ה-26 בסך הכול, נרשמו עד כה שלושה תקליטים, סינגלים רבים שהגיעו לרדיו והמון פרסים בגינם ובגין יתר הפעילויות בהן לקחה תפקיד.

שירים של נינט טייב

האלבום האחרון אותו הוציאה נינט טייב יצא בשנה החולפת, בשנת 2009 תחת השם "קומוניקטיבי" אשר גרר אחריו תגובות רבות ומגוונות, כאשר האלבום שיצא לפניו היה "יחפה" בשנת 2006 שמכר מעל לארבעים אלף עותקים אותו עשתה בשיתופו של אביב גפן. האלבום הראשון שנרשם לזכותה של נינט טייב היה בשנת 2005 והיה זה פס הקול של הסדרה היומית "השיר שלנו".

הופעות של נינט טייב

בתחילתה של הקריירה של נינט טייב, עוד מימי כוכב נולד, הזדמן לטייב לצאת לשני מסעי הופעות, כאשר מסע ההופעות הראשון של נינט טייב היה במסגרת התוכנית של כוכב נולד, יחד עם המשתתפים הנוספים של התוכנית, כאשר סבב ההופעות השני בו השתתפה טייב היה במסגרת התוכנית השיר שלנו.

בדצמבר 2004 השתתפה נינט טייב בפסטיגל. שנת 2005 הייתה שנה עמוסה עבור טייב במסגרתה השתתפה בצילומי ההמשך לסדרה השיר שלנו, כך גם ביצעה דיבוב עבור הסרט "מרי פופינס", ואף השתתפה במופע "שיר נולד" לצידו של יהודה לוי אשר הפך לימים לבן זוגה.

בדצמבר 2006 נערך מסע ההופעות השלישי הגדול של נינט טייב, כאשר הפעם היא במרכז, לאות יציאתו של האלבום הראשון שלה "יחפה". מסע ההופעות כלל הופעות בכל הארץ, כאשר ב2007 עשתה טייב תפנית ועברה להופיע במקומות סולידיים ואינטימיים יותר. השנה הקרובה תביא עימה סבב הופעות נוסף של טייב לכבוד יציאת אלבומה האחרון "קומוניקטיבי"

רקע על נינט טייב

את הסיפור של נינט טייב מכירה כמעט כל המדינה. הילדה הביישנית שהגיעה מקריית גת והצליחה לכבוש את החלום האמריקאי ולסחוף אחריה את כל המדינה במהלך השתתפותה בתוכנית "כוכב נולד" . נינט טייב נולדה ב- 21/10/83, בת מזל מאזניים. נינט נולדה בקריית גת, ואהבתה למוזיקה ניכרת עליה עוד מימי ילדותה, אז נהגה נינט לשיר בכל הזדמנות שניתנה לה, בין אם באירועים משפחתיים ובין אם במסגרת הבית ספרית. עוד בשלבים מוקדמים של חייה טייב ניסתה לקבל הכרה ציבורית, עם השתתפותה וזכייתה בתחרות הכישרונות הצעירים של הטלוויזיה החינוכית, ולאחר מכן השתתפה בתוכנית הרדיו של דידי הררי במסגרת תחרות שירה.

ב- 2003 נינט טייב עשתה ניסיון נוסף לחדור אל התודעה הציבורית, הפעם היא הצליחה למקם את עצמה על המפה, בעזרת תוכנית הריאליטי "כוכב נולד", בו כבשה בסערה את המדינה כולה. לאחר זכייתה באופן מפתיע למדי פנתה נינט טייב דווקא לתחום הטלוויזיוני והשקיעה שם את מלוא מרצה. "השיר שלנו", תוכנית הטלוויזיה בכיכובה של נינט טייב זכתה להצלחה גדולה, טייב קיבלה הכרה גדולה עוד יותר בקרב הקהל הרחב, וניתנה לה הזדמנות להראות את כישוריה, הן בתחום המשחק והן בזירה המוזיקלית, שכן במסגרת הסדרה נינט ייצרה גם חומר מקורי, וכך גם ניתנה לה במת הביצוע.

במהלך צילומי הסדרה, נינט טייב ניהלה רומן מתוקשר ביותר עם הכוכב השותף של הסדרה, רן דנקר, איתו גם יצרה. במהלך השנים , החל משנת 2004 ועד היום זכתה נינט טייב בפרסים רבים בגין פעילותה הענפה, פרס מסך הזהב הוענק לה ב- 2005 על השתתפותה בתוכנית "השיר שלנו", בשנת 2007 זכתה בתואר זמרת השנה והוענק לה פרס הע"מי, ובאותה השנה זכתה גם בתואר זמרת השנה במצעד השנתי של רדיו ירושלים.

בשנת 2007 שיחקה נינט טייב בסרט "קירות" של דני לרנר, מה שהפך אותה משחקנית של סדרת טלוויזיה יומית לשחקנית רצינית של סרט קולנוע. באותה השנה השתתפה נינט טייב בפרסומת הטלוויזיה של פלאפון אשר עורר תהודה גדולה, בה טייב גילחה את ראשה.

יום בחיי נינט טייב

נינט טייב היא רוקסטאר ישראלית, והימים שלה עמוסים ופעילים במיוחד. במיוחד השנה החולפת בה עמלה טייב על שינוי תדמית אשר כלל תהפוכות רבות בחייה. נינט טייב החליטה לחשוף את המסכות ולהתנתק מתדמית ה" מאמי הלאומית" שדבקה בה לאחר השתתפותה ב"כוכב נולד", ובייחוד לאחר "השיר שלנו". המעבר לרוק אינו מעבר קל, בייחוד לשינוי תדמיתי שכזה, אך נינט טייב דובקת בשלה, לוקחת בחשבון את הסיכונים הכרוכים ונשארת נאמנה לעצמה. בין הזוגיות המתוקשרת עם השחקן הנודע יהודה לוי נינט טייב הוציאה אלבום חדש בשם "קומוניקטיבי" אשר באופן סופי שבר את כל המוסכמות שהיו ידועות לנו עד כה על נינט טייב, בו כתבה את כל החומרים לבד, ואת רובם גם הלחינה בעצמה. טייב עובדת היום על הוצאת סינגלים מהאלבום האחרון שלה, והעבודה אינה פשוטה, שכן גם צינורות המדיה וגם קהל המעריצים מנסים לעכל את השינוי המשמעותי שהתחולל בנינט ובא עלינו לטובה. נינט טייב כבר עובדת על מסע ההופעות הבא שלה, ומתכוננת לצאתו של הסרט "קירות" עליו עמלה פרק זמן לא מבוטל.