logo

 

עלמה זוהר

שירים של עלמה זוהר

עד היום, עלמה זוהר, אשר החלה לעסוק במוזיקה רק בשנת 2003 , הוציאה באופן עצמאי אלבום אחד אשר נקרא "דברי ", האלבום יצא בשנת 2008 , ב17- ליולי, וזכה להצלחה גדולה, הוא נמכר בלמעלה מעשרים אלף עותקים, מה שזיכה אותו באלבום זהב. לאלבום זה קדמו שני סינגלים ואחריו, עד כה, הוציאה עלמה זוהר שני סינגלים נוספים.

הופעות של עלמה זוהר

עלמה זוהר מרבה להופיע מול קהל , כאשר בין ההופעות השונות שלה משתדלת עלמה זוהר להשתתף גם בפרויקטים התנדבותיים שאמר מטרתם לגייס כספים לפליטים ולאוכלוסיות במצוקה, וכך גם לקדם נושאים רגישים שונים.

בין ההופעות שלה ניתן לראות את עלמה זוהר על במות קטנות ובארים של הופעות כמו מועדון הלבונטין 7 בתל אביב , לגנסקי נתניה , וכך גם מרבה עלמה זוהר להשתתף בפסטיבלים שונים, ביניהם פסטיבל חולון, מצפה רמון ועוד.

רקע כללי על עלמה זוהר

עלמה זוהר נולדה בירושלים וגודלה על ידי אמה ובעלה של אימה עימו נשאה בשנית לאחר גירושיה מן האב. עלמה זוהר נולדה בתאריך 6/6/1977, והיא בת מזל תאומים , הוריה אורנה וישראל זוהר התגרשו בהיותה ילדה קטנה, ואימה נישאה בשנית ליעקוב רוטבליט, פזמונאי ויוצר ישראלי. לזוג שלושה ילדים, ואמה של עלמה זוהר נפטרה בהיותה בת עשרים בלבד ממחלת ניוון שרירים קשה, מה שבהחלט הותיר חותם על עלמה הצעירה שנותרה יתומה מאם בגיל צעיר מאוד.

את מסלול חייה החלה עלמה זוהר דווקא בתחום הנגרות , והמעבר למוזיקה החל בשלב מתקדם יותר של בגרותה, אשר הגיעה בגיל 26 . לאחר סיום שירותה הצבאי נישאה עלמה זוהר לבעלה לשעבר אסף עימו חייתה במשך חמש שנים במושב קטן ליד ירושלים , כאשר את במהלך חיי הנישואין התפרנסה מנגרות , אותה למדה בתום שירותה הצבאי. בהגעתה לגיל 25, לאחר חמש שנות נישואין, עם רצון לשנוי, התגרשה עלמה זוהר מאסף ונטשה גם את תחום עיסוקה.

את תחילת דרכה בעולם המוזיקה עשתה הזמרת המתחילה יחד עם להקת רגאיי , עימם עברה לאפריקה והחלה להקליט בשפה האנגלית במשך כחצי שנה. הלהקה אמנם לא שרדה שנים רבות, אך המוזיקה הושרשה בזמרת הצעירה אשר פצחה בקריירת סולו עצמאית וזכתה להצלחה גדולה. היא בחרה לחזור לארץ ולהקליט מוזיקה בשפת אימה , כאן החלה לעבוד עם המפיק המוזיקלי אסף איילון, אשר עבד בעבר גם עם מוש בן ארי. על עבודתם המשותפת שני הפיגורות זכו לימים בפרסים רבים ואף תוגמלו כספית על כך.

"עם הגב" היה השיר הראשון אותו ביצעה עלמה זוהר בתחילת דרכה העצמאית כזמרת , היה זה בשנת 2008 , ואת השיר כתבה והלחינה עלמה זוהר בעצמה. השיר הפך ללהיט במהרה והושמע ללא הפסקה בכל תחנות הרדיו. " אגו טריפ" היה השיר השני אותו הוציאה עלמה זוהר, היה זה חודש אחד בלבד לאחר צאת שירה הראשון והצלחתו אף האפילה על ההצלחה האדירה לה זכה שירה הראשון, עם שיא השמעות בשבוע אחד, אשר עלה על 145 במספר.

באותה השנה עלמה זוהר החלה להרחיב את פעילותה ובנוסף ליצירה שלה , אף החלה לכתוב לטור בעיתון ידיעות אחרונות במוסף עשרים וארבע שעות, תחת השם "אין ייאוש בעולם", הטור מתפרסם כל שבוע ובטור כותבת עלמה זוהר על החיים מנקודת מבטה הייחודית.

צאת אלבומה הראשון התקבל באהדה רבה ואף זכה להצלחה גדולה , כאשר אחריו הוציאה עלמה זוהר סינגל נוסף תחת השם "סיפור אהבה אינדיאני" או בשמו הנוסף "מיגל", אשר זכה בשנת 2009 לתואר שיר השנה.

בשנת 2008 זכתה הזמרת הצעירה בשני פרסים , כאשר הפרס הראשון הוענק לה בגין תואר תגלית השנה, והפרס השני על תואר זמרת השנה על ידי תחנת הרדיו גלגלצ.

עלמה זוהר כותבת ומלחינה את כל המוזיקה שלה בעצמה , שואבת יצירתיות מתחומים רבים ולא נצמדת לז'אנר אחד בלבד.

עלמה זוהר מתגוררת כיום במושב עין שריד והיא פעילה מאוד בתחום ההתנדבותי בייחוד עם פליטים ואוכלוסיה שנפגעה כתוצאה מפעולות איבה, טרור ונפגעים פוליטית. בשנה החולפת יצאה עלמה זוהר למסע התנדבות לאוגנדה, מסע בן שבועיים , בו סייעה לילדים הנדרשים לטיפול וסיוע.

יום בחיי עלמה זוהר

עלמה זוהר היא בחורה פעלתנית מאוד , היפר אקטיביות משולבת עם מחויבות חברתית וקשרים משפחתיים עמוקים. עיקר הפעילות שלה עוסקת סביב אוכלוסיות נפגעות פוליטית ביניהם עובדים זרים , פליטים וילדים אשר זקוקים לסיוע. היא מתגוררת באזור פסטוראלי ורגוע בשרון , אך יום בחייה אשר כולל ראיון טלוויזיוני בנושאים פוליטיים, הופעת התרמה למחלת ניוון שרירים, ופגישה בקפה עם אביה החורג לצורך הפקת מופע משותף הוא בהחלט אינו יום רגוע ושליו.