logo

 

קובי פרץ

קובי פרץ, אחד מזמרי הזמר המזרחי המוערכים בארץ מנהל קריירה מוזיקלית מזה שנים, בן לזמר מוערך אשר הופיע שנים רבות במרוקו, ובשנים האחרונות הקריירה שלו פורחת ומזנקת באופן מדהים.

שירים ולאבומים של קובי פרץ

עד היום קובי פרץ הוציא תשע אלבומים, ועשרות להיטים נרשמו לזכותו אשר מרקידים ומשמחים את הקהל הישראלי במועדונים, באירועי שמחה ובהופעות המצליחות שלו. קובי פרץ ואישתאר הוציאו להיט משותף באוקטובר 2009 אשר זכה להצלחה אדירה וכך גם בפרס השיר הטוב ביותר, לדואט המשותף קוראים "יחד". האלבום שקדם לדואט הזה יצא בשנת 2008 ונקרא "כמה אהבה", האלבום נמכר בלמעלה מחמישים אלף עותקים, מה שזיכה אותו במעמד אלבום פלטינה. ב- שנת 2006 יצא האלבום "כל מה שיש בי" שגם הוא זכה להגיע למעמד של אלבום פלטינה עם כמעט כמות זהה של העתקים שנמכרו כמו לאלבום העוקב לו. שנת 2004 הביאה עימה את האלבום "משוגע עלייך", ובשנה שקדמה לה, 2003, הוציא קובי פרץ את האלבום "בלבלי אותו", כאשר שיר הנושא של האלבום הפך ללהיט היסטרי במדינה. בשנת 2001 יצא האלבום " איך שבא לי", וגם בו היה להיט ענק תחת השם "אם את רווקה" אותו עשה קובי פרץ יחד עם אסלאה. בשנת 1999 הוציא פרץ את האלבום "בורא עולם" אשר היה בעצם אלבום הופעה של קובי פרץ, כאשר האלבום הקודם לו יצא ב- 1997 תחת השם "חץ האהבה". לפני כן הוציא קובי פרץ את האלבום "את כמו אש" כששיר הנושא של האלבום הפך ללהיט גדול באותם הימים. האלבום הראשון של קובי פרץ יצא בזמן שירותו הצבאי ונקרא "טעות של החיים".

הופעות של קובי פרץ

לאחר שנים רבות של הופעות במסיבות ובמועדונים, קובי פרץ מנסה להימנע כמה שיותר מעשן הסיגריות והאלכוהול הרב אשר מאפיין את מועדוני הלילה. קובי פרץ עדיין ממשיך להופיע באירועי שמחה, קובי פרץ חתונה זה אחד מהאירועים המרכזיים בהם אוהב להופיע, לדבריו, אחד המקומות בהם הוא אוהב יותר להופיע אלה הם חתונות, בגלל השמחה, האינטימיות והחיבור שנוצר עם הקהל. היום ניתן לראות את קובי פרץ בהופעות בהיכל התרבות ואפילו בקיסריה. הוא לא נח לרגע וממשיך לעבוד, להלחם ולמצב את עצמו כזמר מהשורה הראשונה. בין ההופעות של קובי פרץ נרשמו לזכותו הופעות בבריכת הסולטן, היכל נוקיה בתל אביב וכמובן הופעות בחו"ל, מיאמי, לאס ווגאס, אוניות נופש והרשימה עוד ארוכה.

רקע כללי על קובי פרץ

קובי פרץ הוא בן למשפחה ענפה, הוריו מהגרים ממרוקו ואביו היה זמר ונגן בארץ מולדתו, מה שהביא לבית הרבה שמחה ואור. קובי פרץ נולד בתאריך 28/10/1975 מה שהופך אותו לבן מזל מאזניים הנמשך לאסתטיקה ויופי, ואת האהבה שלו למוזיקה ירש מאביו. עוד מימי נעוריו קובי יוצר, שר ומנגן. ההתחלה של קובי פרץ הייתה מלאה במהמורות, ולקח כמה שנים טובות של עבודה קשה עד שהגיע לפסגה בה הוא נמצא היום. קובי נולד בשכונת כפר שלם בדרום תל- אביב וכאופייני לאזור זה של תל אביב ראה לא מעט בילדותו, דברים שלימים הפכו לקטליזאטור חזק ביותר לדהירתו של קובי אל עבר ההצלחה. תחילת דרכו של קובי הייתה מלווה בקשיים לא קלים, את שנותיו הראשונות בילה בהופעות בכל מקום שרק אפשר לו, כך בברים קטנים ונידחים, טברנות ומועדוני לילה, כאשר בתחילת דרכו היה מזוהה קובי פרץ בעיקר עם המוזיקה התורכית- מזרחית דיכאון, מתוך הנחה שזה יעזור לו למתג את עצמו טוב יותר. עם הלהיטים הראשונים אותם הוציא קובי פרץ, כמו "את כמו אש", ואפילו "בלבלי אותו" היה קובי נתון לסכנה שבלהיות ממותג כזמר של להיט אחד, אך הוא המשיך להלחם, לא נתת לזה להרפות את ידיו, והכול כדי להוכיח שהוא זמר של העם וכאן כדי להישאר.

במהלך הקריירה שלו הרבה, וכך גם עד היום, להופיע בחתונות ובאירועי שמחה, כך גם שיתף פעולה עם אמנים רבים ביניהם קובי פרץ יחד עם שרית חדד, אסאלה ורבים נוספים, כאשר השנה האחרונה הביאה עימה קובי פרץ חדש, בלהיט של קובי פרץ ואישתר ששיגע את כל המדינה.

לפני שנתיים נשא קובי פרץ לאישה את ענבל, והיום הפכו להיות להורים מאושרים. ענבל , לפני היכרותה עם קובי הייתה מועמדת למלכת היופי, והיחסים שלהם לא זרמו חלק מייד בהתחלה. בני הזוג לא הרימו ידיים והמשיכו להלחם על האושר שלהם, המלחמה השתלמה בסופו של דבר והיום שניהם מתגוררים בבית מקסים והקימו משפחה משל עצמם.

יום בחיי קובי פרץ

את הבוקר שלו פותח קובי פרץ עם הנחת תפילין, למרות הפיתויים הרבים שיש לו בחייו, קובי מנהל אורך חיים שמרני וממוסד, הוא נמנע מאלכוהול וסמים ומנסה שלא לתת לתהילה לעלות לו לראש. את משפחתו ונישואיו מנסה קובי פרץ לנהל בהתאם למסורת ולקיים בית עם מצוות, כאשר ענבל אשתו מלווה ותומכת בו בכל החלטה. בני הזוג יחד עם יורש העצר הקטן, ליאל גבריאל חיים בדירת יוקרה בחולון. במהלך היום קובי פרץ נפגש עם האמרגן והמנהל האישי שלו, לו זוקף קובי רבות את הצלחתו, והערבים עמוסים בהופעות. קובי מנסה לנצל כל רגע פנוי עם משפחתו, שכן את מרבית הזמן שלו קובי פרץ מבלה בסיבובי הופעות ברחבי ארצות הברית או על אוניות תענוגות.