logo

 

שירי מימון

שירי מימון, אחת מזוכי "כוכב נולד" אמנם לא הגיעה לגמר של התוכנית , אך זה לא מנע בעדה לפרוץ קדימה כאופייני לכוכבת שהיא הפכה להיות היום.

שירים ואלבומים של שירי מימון

עד היום הוציאה שירי מימון שלושה תקליטים ואחד עשר סינגלים , כאשר שני התקליטים האחרונים שלה יצאו באותו המועד , אחד ישראלי ואחד בינלאומי, שניהם יצאו בינואר 2008. האלבום הבינלאומי אותו הוציאה שירי מימון בינואר 2008 יצא תחת השם standing on my own"" והישראלי "רגע לפני ש...". האלבום הראשון אותו הוציאה מימון נקרא "שירי מימון" ואותו הוציאה בשנת 2005. בין אחד עשר הסינגלים אותם שיחררה ניתן למצוא להיטים כמו "השקט שנשאר", "אהבה קטנה", "כשהלכת" ועוד. כיום שירי מימון ממשיכה לעבוד על צאת הסינגל הבא שלה.

הופעות של שירי מימון

הופעת הבכורה הראשונה של שירי מימון הייתה בגיל עשר במסגרת הפסטיגל, כוכב נולד הייתה ההופעה הגדולה השנייה שלה. בשנת 2005 ייצגה מימון את ישראל בתחרות האירוויזיון, אשר זיכתה אותנו במקום הרביעי. באותה השנה מימון השתתפה בפסטיגל נוסף ובסוף 2008 השתתפה בפסטיגל השלישי שלה. עם צאת אלבומה הראשון יצאה שירי מימון למסע ההופעות הראשון שלה אשר כלל הופעות בכל רחבי הארץ והחל במועדון הזאפה בתל אביב. עם צאת אלבומה הבינלאומי השתתפה שירי מימון בטקס ה EMA של MTV ואף נבחרה לייצג את ישראל בפרוייקט Global one. מימון מופיעה המון, ותמיד מעדיפה דווקא את ההופעות האינטימיות.

רקע על שירי מימון

שירי מימון, זמרת הפופ הישראלית והבינלאומית נולדה בקריית חיים שבאזור חיפה בתאריך ה - שבע עשרה למאי 1981, והיא בת מזל שור. את העקשנות שלה ניתן לראות בכל צעד אותו היא עושה, לא מתייאשת ונוהרת קדימה בהצלחה רבה. כבר בהיותה בת עשר התאהבה שירי מימון בבמה ובקהל, כשבגיל עשר בלבד כבר הופיעה בפסטיגל. מאז ועד שירותה הצבאי הספיקה מימון להשתתף גם בלהקות ילדים ונוער ובהגעתה לשירות הצבאי שלה פגשה שירי מימון את צביקה הדר איתו נפגשה מאוחר יותר שוב בתחרות הכישרונות "כוכב נולד". החשיפה הציבורית הראשונה של שירי מימון הייתה במסגרת השתתפותה בתוכנית "כוכב נולד" בה הגיעה לגמר עם ביצוע של השיר "דון קיחוטה" של דנה אינטרנשיונל . למרבה ההפתעה שירי מימון הובסה בתחרות בידי נינט טייב והצליחה להגיע רק למקום השני, אך למרבה המזל לא אמרה נואש, ומכאן רק הלכה ופרחה. לאחר כוכב נולד החלה שירי מימון לעבוד במרץ על הקריירה שלה כזמרת ובשנת 2004 הוציאה שירי מימון סינגל ראשון ואף השתתפה במחזמר "מאמא מיה". השנים הבאות של שירי היו טובות במיוחד, במהלך הקריירה שלה זכתה שירי מימון בפרסים רבים, כאשר בין הפרסים השונים בהם זכתה מימון נרשמו לזכותה פרס אשת השנה במוזיקה אשר ניתן לה על ידי "קשת" בשנת 2005 , פרס זמרת השנה של 2005 של מכלול תחנות רדיו בשיתוף עם אתר וואלה. שנת 2006 הייתה שנה פורה לשירי מימון שהופצה בפרסים מכל עבר, ביניהם קיבלה שירי מימון את פרס שיר השנה לשנת 2006 עבור השיר "השקט שנשאר", פרס עמ"י עבור התואר זינוק , ובנוסף באותה השנה אף זכתה מימון גם בתואר זמרת השנה של ערוץ הילדים.ערוץ הילדים הכתיר את שירי מימון כזמרת השנה גם בשנים 2008 ו- 2009. מעבר לפרסים הללו השתתפה גם בתחרות MTV Europe Music Award בו הגיעה למקום השלישי והוכתרה כישראלית הראשונה שהגיעה לייצג את ישראל. לזכותה של שירי מימון נרשם גם ייצוג ישראל באירוויזיון בשנת 2005.

בנוסף לכל הפרסים אותם קיבלה עבור פעילותה כזמרת מוכשרת במיוחד, שירי מימון עוסקת גם במשחק ונמשכת אל המסך הקטן. שירי לקחה חלק בתוכנית אקזיט אשר שודרה בערוץ עשר לצדם של שחקנים ודוגמנים, ובהמשך אף השתתפה בסרט "נו אקזיט" יחד עם משתתפי התוכנית בשנת 2006. בנוסף, השתתפה בסדרה ילדות רעות אשר שודר בערוץ 24 , וכך גם בהצגה "הלהקה".

יום בחיי שירי מימון

למרות כל העומס הקשה תחתיו נמצאת שירי מימון, היא תמיד מנסה לשמור על הלך רוח רגוע ושליו. היא מתעוררת בשעות הבוקר המאוחרות בדירתה שבתל אביב, בייחוד בימים בהם יש הופעה באותו ערב. שירי מנסה להימנע מלקרוא רכילות וביקורות עליה, כדי לא לתת לדעה של אדם אחד להשפיע עליה וחולפת על פני המגזינים בדרכה בלי להתפתות להעיף מבט. בשעות הבוקר יוצאת לנסיעה באוטו, על הדרך לוקחת אותו לשטיפה וממשיכה ליום עמוס בפעילות. במהלך היום מוצאת זמן לפגוש את החבר לצהריים בבית קפה מקסים בשכונת נווה צדק בתל אביב. אחרי ארוחת הצהריים וחלוקת חתימות למעריצים שפגשו אותה בקפה שירי מימון אל עבר מדידות לכבוד ההופעה המתקרבת בערב. ראיון קצר ברדיו בין ההופעה למדידות לכבוד ההופעה המתקרבת, בה מודיעה שירי מימון שאזלו הכרטיסים, ובערב ההופעה. חברים מגיעים לחלוק כבוד והאנרגיות ממלאות את המקום. עוד יום רגיל בחייה של שירי מימון שנגמר בשעות הקטנות של הלילה.