logo

 

שרית חדד

שרית חדד היא אחת הזמרות המצליחות והמוערכות ביותר אשר קיימות כיום במדינת ישראל, ואחת מהזמרות העסוקות והנמרצות ביותר, שכן בחמש עשרה שנים האחרונות שרית חדד הוציאה אלבום בכל שנה והיו אף שנים בהם הוציאה יותר מאלבום אחד. לזכותה, עד כה נרשמו עשרים אלבומים במספר.

שירים של שרית חדד

כבר בחודש ינואר של השנה (2010), והוא אלבום "ההופעה בקיסריה- מרוץ החיים", כאשר לפניו יצא האלבום "מרוץ החיים" שיצא באפריל 2009 ואף קיבלה עליו אלבום פלטינה. אלבומים נוספים אותם הוציאה שרית חדד אלה הם "שרית חדד האוסף השקט" , ו- "שרית חדד- האוסף הקצבי" כאשר שני אלבומים אלה יצאו לאור במאי 2008. "זה מה ששומר עליי" יצא ביוני 2007, ולפניו יצא האלבום "נסיכה של שמחה" אשר ראה אור בדצמבר 2006, כאשר אלבום זה נמכר יחד עם תקליטור DVD. האלבומים שקדמו לו הם "מיס מיוזיק" אשר יצא בדצמבר 2005, "חגיגה" ביולי 2004, "רק אהבה תביא אהבה" שיצא במרץ 2003, "ילדה של אהבה" יצא בחודש מרץ 2002, "אשליות מתוקות" באפריל 2001, "לעשות מה שבא לי" באפריל 200, בשנת 1999 הוציאה שרית חדד שני אלבומים "ההופעה בהיכל התרבות תל-אביב" שיצא בספטמבר ו- "שרית חדד- מגה מיקס", אשר יצא ביולי.  "כמו סינדרלה" יצא בשנת 1998, ובשנת 1997 שני אלבומים בשם "שרה בערבית" אשר יצא בחודש אוקטובר, ו- "הדרך שבחרתי" באפריל. ביוני 1996 הוציאה שרית חדד את האלבום "הופעה חיה בצרפת" ו- "ניצוץ החיים" היה אלבומה הראשון אשר יצא לאור בנובמבר 1995.

הופעות של שרית חדד

שרית חדד אינה מוציאה רק תקליטים בקצב מסחרר, הרי שהיא מרבה להופיע כמה שיותר. בין ההופעות המצליחות שלה נרשמו הופעות רבות, הן בארץ והן בחו"ל, כאשר בין ההופעות הראשונות שלה עוד מתחילת הקריירה היה סבב הופעות בירדן אשר נמשך כחודש, בשנת 1997, בשנת 1999 חדרה בעוצמה לתודעה הציבורית בישראל עם הלהיט "כמו סינדרלה" בהופעה שנתנה בהיכל התרבות בתל אביב, מה שהעניק לה גם את הזכות להשתתף בפסטיגל של אותה השנה.

בשנת 2001 הצלחתה של שרית חדד המשיכה לגדול, היא יצאה בלהיטים חדשים, עברה מהפך תדמיתי ושינתה מעט את הסגנון המוזיקלי שלה, באותה שנה יצאה לסבב הופעות ואף הופיעה בקיסריה, גם בשנה זו הוזמנה שרית חדד להשתתף בפסטיגל.שנה אחת בלבד אחרי נבחרה שרית חדד לייצג אותנו באירוויזיון.

שרית חדד לא התרפקה על הצלחתה והמשיכה ליצור ולהופיע, בשנת 2004 יצאה לסבב הופעות נוסף, הפעם עם שתי הופעות בקיסריה.

שרית חדד זכתה במהלך הקריירה שלה פעמים רבות כזמרת השנה, הסינגל המצליח, נכנסה לרשימת האמנים המרוויחים ביותר ואף כבשה אותה.

שרית חדד הופיעה במקומות רבים ביניהם המשכן לאמנויות הבמה, מרכז הקונגרסים של חיפה, ועם כל ההצלחה, שרית חדד ממשיכה לתת הופעות גם בחתונות ואירועים פרטיים.

רקע כללי על שרית חדד

שרית חדד נולדה ב-20 לספטמבר בשנת 1978 בעפולה, בת מזל בתולה טיפוסית, פרפקציוניסטית, ביקורתית ובעיקר דוהרת קדימה. שרית חדד, אשר נולדה תחת השם המקורי שרה חודדטוב היא בת למוצא קווקאזי ואת אהבתה למוזיקה ביטאה כבר מימי ילדותה המוקדמים. שרית חדד החלה את מסלולה המוזיקאלי דווקא בנגינה, שם גילתה פוטנציאל אדיר למרות העובדה שאינה קוראת תווים, ולמדה באופן עצמאי לנגן על כלים רבים ביניהם פסנתר, גיטרה, טרומבון ועוד. המשיכה של שרית חדד למוזיקה הייתה למרות התנגדותם החריפה של הוריה לכך שתעסוק במוזיקה בחייה שרצו בכל מאודם שתפנה דווקא לתחומים אחרים. שרית חדד הייתה חומקת מן הבית בסתר על מנת להגיע להופעות, כאשר תחילת דרכה המוזיקלית החלה בגיל מוקדם מאוד, כבר בגיל 10.

שרית חדד היא פרפורמרית לכל דבר, כאשר את קולה הייחודי גילה אבי גואטה בגיל 15. את הקריירה המוזיקלית שלה החלה שרית חדד בליווים של אמנים גדולים אז והיום כמו קובי עוז מלהקת טיפקס, זאב נחמה ונוספים. עד מהרה החלה שרית חדד לתת הופעות בחו"ל, כאשר ההופעה הראשונה שלה הייתה בירדן.

הפריצה הגדולה של שרית חדד הגיעה בהיותה בגיל 21 בלבד, שלוש שנים לאחר שהחלה לעבוד באופן מקצוע, אז נחפשה לקהל הישראלי עם השיר "כמו סינדרלה" ולהיטים נוספים.

כיום שרית חדד היא אחת מהזמרות הגדולות אם לא הגדולה ביותר בישראל, הסגנון המוזיקה שלה הוא רב גוני והיא שרה גם פופ וגם מזרחית.

יום בחיי שרית חדד

יום בחייה של שרית חדד נראה כמו כמה ימים של אדם רגיל, היא תזזיתית ופעילה ואינה נחה לרגע. יום ממוצע של שרית חדד כולל ביקור במשרד ופגישה עם אבי גואטה האמרגן, אימון כושר עם המאמן, ביקור באולפן, אימון ווקאלי, בימים של הופעות כמובן שהימים נראים משוגעים עוד יותר, שכן בנוסף לכל הפעילויות הרגילות מצטרפת לה הופעה, מה שקורה בתדירות די גבוהה, ונוחתת במיטה בשעות הקטנות של הלילה.